VoIP telefon – telefonování bez paušálu

Levné volání do zahraničí

S našimi tarify budete volat do celého světa za babku.

Volat můžete i z mobilu

Díky aplikaci můžete volat za tyto nízké ceny i z mobilního telefonu. Stačí Vám k tomu jen připojení k internetu.

Moderní vzhled telefonů

U nás máte na výběr širokou nabídku stolních telefonů s moderním designem a vylepšenými funkcemi.

Bez paušálu

Voláte málo? Vyberte si předplacené volání a plaťte pouze to co provoláte, bez jiných měsíčních poplatků.

Ceník volání přes TELEFON inet4

START

VOLNÉ MINUTY
pevná linka ČR: 0 min
mobilní sítě ČR: 0 min

CENA VOLÁNÍ ZA MINUTU
v rámci sítě: 0,99 Kč
pevná linka ČR: 1,49 Kč
mobilní sítě ČR: 2,49 Kč

Měs. paušál: Předplacená služba

SLYŠÍM VÁS

VOLNÉ MINUTY
pevná linka ČR: 100 min
mobilní sítě ČR: 0 min

CENA VOLÁNÍ ZA MINUTU
v rámci sítě: 0,49 Kč
pevná linka ČR: 0,99 Kč
mobilní sítě ČR: 1,99 Kč

Měs. paušál: 100 Kč

ZAVOLÁM

VOLNÉ MINUTY
pevná linka ČR: 200 min
mobilní sítě ČR: 100 min

CENA VOLÁNÍ ZA MINUTU
v rámci sítě: 0 Kč
pevná linka ČR: 0,49 Kč
mobilní sítě ČR: 0,99 Kč

Měs. paušál: 200 Kč

Ceny platí při uzavření smlouvy na 12 měsíců a jsou včetně 21 % DPH.
Provoz služby je podmíněn dostupností a používáním internetového připojení od inet4.

Tarif START funguje na principu předplacených služeb (kreditu, který je potřeba dobíjet), u ostatních tarifů probíhá vyúčtování služeb zpětně na základě příslušného dokladu (faktury).

Dostupnost služby TELEFON inet4

Služba TELEFON je poskytována v rámci sítě inet4.

Využívání služeb TELEFON je podmíněno aktivní službou INTERNET 20, 30, 100 nebo 256 Mbps. Více informací o připojení k internetu naleznete zde.

Otázky a odpovědi na nejčastější otázky

Služba TELEFON inet4 využívá technologie VoIP (Voice over Internet Protocol), jde tedy o volání přes internet. TELEFON se chová stejně jako pevná telefonní linka, je ale mnohem levnější a s pokročilými moderními funkcemi.

Každý zákazník má k dispozici klasické telefonní číslo a může ho používat na klasickém VoIP stolním a přenosném telefonu, na počítači, notebooku, ale také na tabletu a chytrém mobilním telefonu.

Hlavní výhodou je výrazná úspora nákladů, s TELEFONEM od inet4 totiž voláte za cenu již od 0 Kč za minutu.

Ano, přenos čísla je možný za poplatek dle aktuálního ceníku(PDF). Toto číslo pak můžete používat ve všech podporovaných zařízeních, tedy na mobilním telefonu, klasickém stolním nebo přenosném telefonu, tabletu, nebo na počítači.

Telefon používá technologii VoIP a SIP účet s klasickým telefonním číslem. Volat a používat jeho služby tak můžete pomocí všech zařízení, které tuto technologii podporují. Jde o jakýkoli stolní nebo přenosný VoIP telefonní přístroj, notebook nebo počítač s nainstalovanou SIP aplikací, nebo chytrý mobilní telefon s podporu SIP účtů a internetového volání.

Ano, své výdaje můžete kontrolovat online v zákaznickém systému, kde lze také provádět nastavení Vaší linky. Přístupové údaje posíláme po zprovoznění služby.

Stačí si vybrat z naší nabídky moderních VoIP telefonů a dostanete jej již přednastavený a ihned připravený k používání.

Pokud již svůj VoIP telefonní přístroj máte, pomůžeme Vám s jeho nastavením.

Pokud nechcete použít VoIP telefonní přístroj, je možnost připojit i klasický analogový telefon. Stačí k tomu VoIP brána, která převede digitální signál na analogový. V naší nabídce naleznete VoIP bránu HT802 pro připojení dvou analogových telefonních přístrojů.

Váš mobilní telefon musí podporovat SIP účet, nebo mít možnost SIP aplikaci doinstalovat. K následnému nastavení budete potřebovat pouze tři údaje: adresu SIP serveru, své telefonní číslo a heslo pro přihlášení. Všechno potřebné od nás dostanete.

Pro volání je v takovém případě potřeba speciální program, který zastane všechny funkce telefonu. Doporučujeme aplikaci X-Lite, kterou si můžete stáhnout z oficiálního webu (ve spodní části stránky vyberte svůj operační systém).

Potřebné údaje po vytvoření účtu (adresu SIP serveru, telefonní číslo a heslo pro přihlášení) od nás dostanete.

Platit za služby lze pomocí kreditního systému u tarifu START (dobijete si předem zvolenou částku, ze které se budou odečítat využité jednotky, provolané minuty apod.) Kredit je nutné navýšit v libovolné výši, minimálně jednou za 6 měsíců.

U ostatních tarifů probíhá vyúčtování zpětně na fakturu vystavenou vždy na konci zúčtovacího období.

Při hovoru je účtována první minuta celá a následně každá vteřina, tedy 60+1.

Ano, možnosti moderní VoIP technologie jsou velmi široké a můžeme vyjít vstříc všem požadavkům na efektivní firemní komunikaci přesně na míru konkrétnímu zákazníkovi.

V naší nabídce je kompletní komunikační platforma včetně inteligentního virtuálního asistenta, chytrých účtů pro operátory, možnosti audio a video konferenčních hovorů, sdílení plochy počítače, komunikace přes krátké zprávy (IM), sdílení schůzek v kalendáři a další funkce, které vylepšují práci v týmu a zrychlují firemní procesy. To všechno s nízkými provozními náklady a snadnou integrovatelností do současného IS zákazníka.

MÁTE DOTAZ?

Pošlete nám Váš dotaz online. Odpovíme Vám nejpozději následující pracovní den.

    Základní a kontaktní údaje


    Přesunout se na začátek