O nás – inet4

Společnost inet4 s.r.o. byla založena v roce 2005 v Českých Budějovicích se zaměřením na poskytování telekomunikačních služeb pro domácí segment se stěžejní službou připojení k síti Internet.

Od prvních aktivit společnosti byl dbán důraz především na kvalitu poskytovaných služeb a s tím souvisí dobře navrhnutá a kvalitně postavená přístupová síť, která zabezpečuje pro naše klienty spolehlivou cestu pro přenášená data ke svému příjemci a naopak.

V roce 2007 začala společnost inet4 ve spolupráci s Teplárnou ČB, Jihočeskou univerzitou a ostatními telekomunikačními operátory s výstavbou první městské optické sítě pro rezidentní trh v Českých Budějovicích. Od této doby bylo k této síti připojeno přes několik stovek bytových domů a tím se stala tato nejmodernější přístupová síť dostupnou pro několik tisíc domácností v Českých Budějovicích.

Kvalita poskytovaných služeb samovolně odrazila zvyšující se poptávku po telekomunikačních službách z řad firemních klientů a větších společností. Tuto příležitost jsme nenechali bez povšimnutí a naše portfolio našich služeb jsme rozšířili i pro tento tržní segment, kde jsme získali řadu spokojených klientů. Cílem společnosti inet4 je nabídnout zákazníkům optimální řešení, kde hlavní roli hraje kvalita služeb a spokojenost zákazníka. Víme, že existuje vždy několik možných řešení, jak uspokojit nové klienty a zákazníky.

Naším mottem je, nalézt vždy co nejlépe vyhovující řešení pro daný problém, tak aby v konečném výsledku byl poměr výkon/cena největší.

Za velice důležité považujeme, abyste měli ze spolupráce s námi maximální prospěch a dobrý pocit, neboť právě Vy nám vytváříte renomé a dobrou pověst naší společnosti. Neustále zdokonalujeme úroveň poradenských služeb, používáme nejnovější technologie a zařízení renomovaných značek, umožňujeme rozvoj postupů a znalostí našich zaměstnanců, které podporujeme v jejich práci.

Těšíme se na spolupráci právě s Vámi!

Ing. Zbyněk Čermák
ředitel společnosti

Přesunout se na začátek