U nás se skrytých poplatků bát nemusíte

PenízeNaši budoucí klienti se čas od času ptají, jak je to vlastně s těmi cenami a dalšími poplatky. Tedy shrňme si to.

Na území Jihočeského kraje, zejména na Českobudějovicku, Táborsku a Kaplicku, máme rozsáhlou bezdrátovou síť. Na větších sídlištích v Českých Budějovicích a v Táboře potom síť optickou.

Rychlosti

V současné době je na obou těchto sítích k dispozici tarif INTERNET 20, na optické síti navíc tarif INTERNET 100. Názvy tarifů již napovídají rychlost v Mbit/s, kterou jsou jejich uživatelé připojení do sítě Internet, a to oběma směry. Download a upload, tedy stahování i odesílání dat, u nás probíhá stejnou rychlostí.

Ceny

Internet s rychlostí 20 Mbit/s je za 250 Kč za měsíc. Cena je včetně DPH 21% a žádný další pravidelný poplatek ji nenavyšuje, takže naši klienti platí 250 korun a ani o haléř více. Zde je také vhodné podotknout, že zatímco se v minulosti DPH zvyšovala, konečná cena pro naše klienty zůstávala po celou dobu beze změn.

Internet s rychlostí 100 Mbit/s je za 300 Kč měsíčně a platí pro něj to samé, co je uvedeno v předchozím odstavci.

Cena instalace

Za instalaci se platí jednorázový poplatek 490 Kč. Je v něm zahrnut potřebný kabel a práce technika, který na místě přípojky provede potřebné měření, natáhne kabel a nastaví počítač, případně Wi-Fi router.

Tato cena je dotovaná a je platná v případě podepsání smlouvy klientem na 1 rok. Ve skutečnosti jsou totiž náklady na zřízení přípojky daleko vyšší.

Wi-Fi router

U klientů podporujeme připojení přes Wi-Fi router. V takovém případě mají vlastní bezdrátovou síť v rámci svého bytu (kanceláře, nebo jiného objektu) a mohou si připojit více zařízení (počítačů, tabletů, chytrých telefonů, notebooků). Router je možné koupit kdekoli, u nás stojí 450 Kč.

3 měsíce zdarma

Každý klient, který si objedná naše internetové služby přes online formulář, získává automaticky první tři měsíce připojení zdarma.

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

U nás se skrytých poplatků bát nemusíte
Přesunout se na začátek