Sledování inet4.TV prostřednictvím internetového prohlížeče

Televizi inet4.TV je možné sledovat na klasickém televizoru přes domácí multimediální centrum, pomocí aplikací pro Android a iOS a také přes webové rozhraní – přes internetový prohlížeč přímo na adrese www.inet4.tv.

K správnému fungování online televize je ale potřeba mít nainstalovaný VLC media player s pluginem v jeho poslední verzi včetně ActiveX a Mozilla pluginu.

Jaké prohlížeče je možné ke sledování inet4.TV použít?

Ve verzi 46 ukončil prohlížeč Google Chrome podporu NPAPI pluginů a pro sledování inet4.TV tak doporučujeme především prohlížeče Mozilla Firefox nebo Microsoft Explorer.

Jak nainstalovat VLC plugin a v prohlížeči jej povolit?

Jak bylo řečeno, sledovat inet4.TV je možné pouze s nainstalovaným VLC pluginem a tento musí být v prohlížeči povolen. Podívejte se na krátká videa s přesným postupem.

1. Stažení a instalace VLC

VLC media player stáhněte z oficiálních stránek www.videolan.org/vlc/. Průběh následné instalace je vidět na videu:

2. Povolení pluginu VLC v prohlížeči

Po správné instalaci je ještě potřeba povolit VLC plugin. Pokud k této akci prohlížeč sám uživatele nevyzve, je možné udělat to v nastavení. Postup je vidět v následujících videích:

Jak povolit plugin VLC v prohlížeči Mozilla Firefox:

Jak povolit plugin VLC v prohlížeči Internet Explorer:

Pokud máte se zprovozněním inet4.TV ve svém prohlížeči další problém i přesto, že jste dodrželi návod, neváhejte se obrátit na naší technickou podporu, rádi Vám poradíme.

Sledování inet4.TV prostřednictvím internetového prohlížeče
Přesunout se na začátek