Akční nabídka platná do konce března 2015

Až do posledního dne měsíce března mohou všichni lidé v oblastech s dostupností služeb inet4 s.r.o. využít akční nabídku na nové připojení k internetu.

BUĎTE S NÁMI ONLINE

Reagovali jsme na velký zájem prvních měsíců zdarma na zkoušku a proto i v novém roce tato akce v obměněné formě pokračuje. Každý nový klient má první 2 měsíce připojení zdarma a může si tak naše služby bezplatně vyzkoušet. Po tomto období následuje standardní cena 250 Kč měsíčně včetně DPH bez ohledu na tarif a rychlost.

Zvýhodněná cena instalace

akceVeškeré technické práce s novou přípojkou provádíme za zvýhodněné ceny. V rodinných domech je vzhledem k vysokým nákladům na zařízení jednorázový poplatek za kompletní instalaci 490 Kč, v bytových domech pak pouhá 1 Kč.

Nové služby a nová zařízení

Noví i stávající zákazníci si mohou dále vybrat z nabídky zařízení a doplňkových služeb. V akční nabídce pro nově připojené klienty je například router TP-LINK WR740N, který dostačuje pro pokrytí běžné domácnosti. Pro náročnější zákazníky pak máme TP-LINK Archer C20i a TP-LINK Archer C2, oba s možností používat domácí Wi-Fi na frekvenci 5 GHz.

routery

Bezplatná chytrá televize inet4.TV

Chytrá televize inet4.TVKaždý zákazník inet4 s.r.o., který využívá naše internetové připojení, se může registrovat k bezplatnému sledování chytré televize inet4.TV. Může si tak vyzkoušet webovou verzi a v nejbližší době také aplikaci pro OS Android.

Součástí televize je kromě živého vysílání také TV archiv, který umožňuje sledovat televizní pořady až 7 dní zpětně po jejich skutečném odvysílání. Žádný oblíbený program Vám tedy už neunikne.

Akční nabídka platná do konce března 2015
Přesunout se na začátek