Pracovní příležitosti u inet4 s.r.o.

1. Technik pro instalace internetových přípojek a správu sítě

Pracovní náplň

Instalace a konfigurace síťových prvků a klientských jednotek, instalace optických sítí a strukturované kabeláže.

Místo výkonu

Táborsko

Požadavky

  • SŠ vzdělání, praxe v oboru vítána
  • Práce na ŽL, vlastní vozidlo, ŘP sk. B aktivně
  • Samostatnost, schopnost plánovat a komunikovat s kolegy
  • Znalost síťových prvků a všeobecný přehled v oboru výhodou
  • Zodpovědný a prozákaznický přístup
  • Časová flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti s dynamickým růstem
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost osobního a profesního růstu

TERMÍN NÁSTUPU – ihned/dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis na adresu kariera@inet4.cz

3. Obchodní zástupce – přímý prodej služeb

Náplní práce je péče o klienty společnosti, vyhledávání nových obchodních příležitostí, aktivní oslovování potencionálních klientů ve vybraných lokalitách a přímý prodej služeb.

Popis pozice

Aktivní komunikace s potencionálními zákazníky ve vybraných obcích v okrese Písek, Tábor, Pacov a Jindřichův Hradec.
Jejich oslovování a podávání informací o produktech společnosti, reprezentace společnosti při kontaktu se zákazníky a uzavírání objednávek.

Profesní předpoklady

  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Výborné komunikační dovednosti, orientace na zákazníka
  • Samostatnost, chuť neustále se zlepšovat, schopnost plánovat a komunikovat s kolegy
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení – provize dle počtu sjednaných služeb bez horní hranice
  • Profesionální zaškolení

V případě zájmu pošlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu kariera@inet4.cz