-
E-mailová adresa

U nás se skrytých poplatků bát nemusíte


8. 5. 2013 · Rubrika: Ostatní novinky

PenízeNaši budoucí klienti se čas od času ptají, jak je to vlastně s těmi cenami a dalšími poplatky. Tedy shrňme si to.

Na území Jihočeského kraje, zejména na Českobudějovicku, Táborsku a Kaplicku, máme rozsáhlou bezdrátovou síť. Na větších sídlištích v Českých Budějovicích a v Táboře potom síť optickou.

Rychlosti

V současné době je na obou těchto sítích k dispozici tarif INTERNET 20, na optické síti navíc tarif INTERNET 100. Názvy tarifů již napovídají rychlost v Mbit/s, kterou jsou jejich uživatelé připojení do sítě Internet, a to oběma směry. Download a upload, tedy stahování i odesílání dat, u nás probíhá stejnou rychlostí.

Ceny

Internet s rychlostí 20 Mbit/s je za 250 Kč za měsíc. Cena je včetně DPH 21% a žádný další pravidelný poplatek ji nenavyšuje, takže naši klienti platí 250 korun a ani o haléř více. Zde je také vhodné podotknout, že zatímco se v minulosti DPH zvyšovala, konečná cena pro naše klienty zůstávala po celou dobu beze změn.

Internet s rychlostí 100 Mbit/s je za 300 Kč měsíčně a platí pro něj to samé, co je uvedeno v předchozím odstavci.

Cena instalace

Za instalaci se platí jednorázový poplatek 490 Kč. Je v něm zahrnut potřebný kabel a práce technika, který na místě přípojky provede potřebné měření, natáhne kabel a nastaví počítač, případně Wi-Fi router.

Tato cena je dotovaná a je platná v případě podepsání smlouvy klientem na 1 rok. Ve skutečnosti jsou totiž náklady na zřízení přípojky daleko vyšší.

Wi-Fi router

U klientů podporujeme připojení přes Wi-Fi router. V takovém případě mají vlastní bezdrátovou síť v rámci svého bytu (kanceláře, nebo jiného objektu) a mohou si připojit více zařízení (počítačů, tabletů, chytrých telefonů, notebooků). Router je možné koupit kdekoli, u nás stojí 450 Kč.

3 měsíce zdarma

Každý klient, který si objedná naše internetové služby přes online formulář, získává automaticky první tři měsíce připojení zdarma.

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!


inet4 s.r.o.   Všechna práva vyhrazena.
Ant. Barcala 1446/26a
370 05  České Budějovice

-

INTERNET - TELEFON - TELEVIZE

-

VOLEJTE ZDARMA   800 424 424


 SPOJTE SE S NÁMI
FacebookTwitter Dostupnost: Tábor a okolí, Českobudějovicko, Kaplicko