Nabídka práce: Telefonní operátor

26. 4. 2013 · Rubrika: Ostatní novinky
Štítky: ,

Inet4 s.r.o., poskytovatel telekomunikačních služeb, hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Telefonní operátor.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Telefonický kontakt se stávajícími klienty
  • Poskytování informací o nabízených službách
  • Prodej služeb a produktů
  • Podpora aktuálních kampaní, představení nových služeb
  • Zpracování podkladů od klientů na PC, práce s interními systémy

POŽADUJEME

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Ochotu učit se nové věci
  • Aktivní přístup k práci

NABÍZÍME

  • Odpovídající finanční ohodnocení + provize z každé uzavřené smlouvy
  • Získání pracovních zkušeností
  • Práci v přátelském kolektivu a moderním příjemném prostředí
  • Možnost zvolit si směny dle Vašich časových možností
  • Vhodné také pro uchazeče bez předchozí praxe
  • Práce na zkrácený úvazek

Místo výkonu práce: České Budějovice
Smlouva: Dohoda o provedení práce/částečný úvazek
Nástup: ihned

Kontakt: Ing. Zbyněk Čermák, cermak@inet4.cz